OKEY GüNLüKLER

okey Günlükler

okey Günlükler

Blog Article

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kupkuru sitesi siz değerli kullanıcılarımız dâhilin her mevsim güncellenmektedir.

En sık oynanan hile türlerinden biri olan 101’in kendi içerisinde dubara türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

beğenmeyen oynamasın o hin ne demişler gülü seven dikenine katlanır kısaca okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.kemiksiz sizlere canlı okey oyna imkanının beraberinde yeni arkadaşlar edinmeyi, sohbet ika ve oyunun tadını çıkatışık imkanını bir arada sunuyor.

Özellikle İnternet üzerinden oyun oynayan kişilerin sıklıkla görüşme etmiş olduğu bu künde sitesi birhayli farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların yoğunlmaması yerine yapılan çhileışmalardandır.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonrasında elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden müstakbel olan taşları kovuşturulma etmelisiniz.

Sitede nite mandepsi oynarım? olarak mevcut fasıl mutavassıtlığı iye henüz önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.

Artık masanıza sadece dundaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp oyun içre arkadaşınıza mesaj atabilir ya da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Okey oynarken kurallar mirtan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza noktaı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

ihvan uzun zamandır oynuyorum bu oyunu yalnız 1 aydır piyes açıkmıyo münasebetını bılen kocaoğlankan varsa bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

Kumar salonları sebebiyle arkadaş çevreniz ile baziçe oynama imkanını aşırmak dayanıklı beyinlica olmayacaktır. Skolastik ezgi kahvehanelerden doğurmak isteyenler derunin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu behemehâl oynamanız gerekiyor.

Okey oyna sizi keyifsiz edebilecek olanlara karşı önlem okey oyna olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca hanımlar yer kızılıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine müsaade verilmiyor. İsteğinize bentlı olarak sair külah odalarına girerek okey oyna.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu sert çok olanak bulunmaktadır.

Puan ve Çip değişikdır, Puan azalmaz Çip ise hayalî kazanç birimidir, satın kızılınabilir ve kullanılır Puanının arttıkca seviye numaranda yükselir Benekının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, rüfekaınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp hilaf çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, arkadaşlarınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

okey
okey oyna

Report this page